NUMERUS2

Logická hra pro iOS.

7

Snadná pravidla, zvyšující se obtížnost

Smíchali jsme šachy, go, piškvorky a další tradiční abstraktní hry a vytvořili unikátní moderní logickou hru Numerus2 s originálním herním mechanismem. Startovací sada jednoduchých kol vás připraví na postupně náročnější úrovně. Dokážete je pokořit?

Co se skrývá v herní historii

Numerus2 ve své prapůvodní verzi vznikla jako logická stolní desková hra se kterou její autor Martin Illek v roce 2012 postoupil do finále soutěže Czech Board Games. Poté dal dohromady tým, který se ujal jejího převedení do online světa. Aktuální verze Numerus2 pro platformu iOS vznikla tak, že některé herní prvky z deskové hry a původní mobilní verze byly zjednodušeny, herní prostředí vyčištěno od rušivých elementů a celkově hra dostala podmanivý minimalistický vizuál.
A to nejlepší? Hrát můžete zdarma.

Chcete vědět víc?

Přihlaste se k odběru newsletteru o hře Numerus2 a buďte tak mezi prvními, kdo se dozví nejen o nové verzi hry, ale i o dalších novinkách s ní souvisejících.

Zasekli jste se při hraní?

Občas se při hraní her také zasekneme a prostě nevíme jak dál. Připravili jsme proto návodná videa z prvních osmdesáti úrovní, která vám pomohou postoupit dál.

Specifikace

ŽÁNR

logická, strategická, puzzle

DATUM VYDÁNÍ

2. prosinec 2018

vYDAVATEL

Common Tongue

PlatformA

iOS 11.0 a vyšší, kompatibilní se zařízeními iPhone, iPad a iPod touch

Hlavní prvky:
× snadné ovládání a jednoduchá pravidla
× minimalistický design
× neomezený čas a neomezeně pokusů
× unikátní herní mechanismus
× 100+ úrovní s postupně narůstající obtížností